Zwłoki mężczyzny w aucie przy ulicy Biernackiego

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Makabrycznego znaleziska dokonali policjanci przy ulicy Biernackiego. W zaparkowanym tam samochodzie znajdował się martwy mężczyzna. Zwłoki były w stanie rozkładu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (23.06) wieczorem. Około godziny 19:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przyjął zgłoszenie o tym, że na miejscu parkingowym przy ulicy Biernackiego stoi zaparkowany samochód marki Renault Scenic, w którym może sie znajdować martwy człowiek.
Na miejscu mundurowi potwierdzili zgłoszenie i ustalili tożsamość mężczyzny. To 64-letni mieszkaniec Mielca. Jego zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu.

Wstępnie prokurator wykluczył udział osób trzecich w zdarzeniu i polecił zabezpieczyć ciało do badań sekcyjnych. Dalsze czynności policyjne i postępowanie wyjaśni okoliczności śmierci mężczyzny.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.