Pomóż w odnalezieniu staruszki
Mielecka policja poszukuje zaginionej Zofii Nieradki, 91-letniej mieszkanki Rydzowa. Kobieta w środę (27.06) w godz. 9-14 wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu. 91-latka leczy się na cukrzycę, ma nadciśnienie i posiada zaniki pamięci.

Rysopis zaginionej: 156-160 cm wzrostu, średnia budowa ciała, oczy ciemne, posiada braki w uzębieniu. Kiedy wyszła z domu, ubrana była najprawdopodobniej w różową podomkę w kwiaty, ciemne spodnie dresowe. Na głowie miała różową chustę w kwiaty.
W całonocnych poszukiwaniach pani Zofii, prócz policji, brało udział Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z psami. Bezskutecznie. Policja prosi o kontakt (nr tel. 997)  każdego, kto posiada przekazanie jakichkolwiek informacji mogących naprowadzić poszukujących na zaginioną.
Zaginiona Zofia Nieradka /Fot. KPP Mielec/

Aktualizacja:

Zaginiona odnalazła się cała i zdrowa podczas „spaceru” w Zagórsku.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.