Spowodował kolizję na skrzyżowaniu i uciekł

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Kierowca czarnego suwa spowodował kolizję na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i alei Niepodległości w Mielcu i odjechał. Pozostawił jednak ślad w postaci… odbicia tablicy rejestracji na aucie, w który wjechał.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (28.01), po godzinie 17, na skrzyżowaniu ulicy Henryka Sienkiewicza i alei Niepodległości w Mielcu.
Jak ustalili policjanci, 34-letnia kobieta kierująca toyotą, jadąc wiaduktem od Al. Niepodległości do ulicy Sienkiewicza, zajęła pas do lewoskrętu i zatrzymała pojazd. W tym czasie w tył jej auta wjechał czarny suw. Na szczęście nie odniosła obrażeń.

Mężczyzna wysiadł z auta i widząc co się stało, szybko wsiadł i odjechał w kierunku ulicy Jana Długosza.

Funkcjonariuszom prowadzącym czynności na miejscu zdarzenia, udało się odwzorować fragment jego numeru rejestracyjnego. Okazało się, że… częściowo odbił się on na zderzaku toyoty, w którą wjechał.

Policjanci wytypowali sprawcę kolizji. Był nim 34-letni mieszkaniec gminy Gawłuszowice. Następnego dnia za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 6 punktami karnymi.
Mężczyzna tłumaczył policjantom, że odjechał z miejsca kolizji, bo wystraszył się konsekwencji.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.