Tragedia w Trzcianie. Zwłoki mężczyzny w garażu

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj wieczorem, w Trzcianie, w gminie Czermin.

O znalezieniu ciała mężczyzny w Trzcianie policjanci dowiedzieli się wczoraj około godziny 19. Zwłoki znajdowały się w zaparkowanym w garażu samochodzie. Znalazł je brat 36-latka.
Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora. Ciało 36-latka trafiło do badań sekcyjnych. W pomieszczeniu, w którym przebywał mężczyzna, policjanci znaleźli butlę gazową. Prawdopodobnie miała ona ogrzewać garaż.

Policjanci wszczęli postępowanie w tej sprawie. Jak zapewniają, czynności te dadzą odpowiedź na pytanie, jaka była przyczyna śmierci mężczyzny.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.