Libacja na osiedlu Smoczka. Pijani rodzice „opiekowali się” małym dzieckiem

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na mieleckim osiedlu Smoczka, gdzie sześcioletnim chłopcem „opiekowali się” pijani rodzice. Matka miała 3,5 promila alkoholu, a jej partner niewiele mniej.     
Do zdarzenia doszło w czwartkowe (02.11) przedpołudnie. Dyżurny policji, otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na osiedlu Smoczka odbywa się libacja.

Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta i mężczyzna, są pod wpływem alkoholu i opiekują się sześcioletnim chłopcem.

Badanie wykazało u 37-letniej matki dziecka ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie, zaś u jej partnera blisko 3 promile.
Dziecko przejęli pracownicy socjalnych z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, a następnie przekazali do placówki pogotowia rodzinnego.

O całej sytuacji został powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Mielcu.

Policja podkreśla, że nieodpowiedzialność rodziców często bywa przyczyną dramatu, jaki przeżywa ich dziecko. Dlatego tak ważne jest to, aby takiej sytuacji reagowali.
Jeden telefon wykonany pod numer alarmowy 112 może realnie przyczynić się do poprawy sytuacji, w jakiej znajduje się dziecko, a czasami nawet ocalić jego życie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.