Odchodzi Jonathan de Amo Perez – filar obrony FKS

Wielkie emocje w Białymstoku. Mateusz Mak ratuje remis

Na kilka dni przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy Stal opuścił filar jej obrony – Jonathan de Amo Perez. Kontrakt z zawodnikiem rozwiązano za porozumieniem stron.

Jonathan de Amo Perez po raz pierwszy w Mielcu pojawił się w sezonie 2018/19. Wystąpił wówczas 24 spotkaniach, strzelając trzy bramki.
Następnie trafił do Bruk-Bet Nieciecza. Nad Wisłokę wrócił w styczniu 2021 roku. Jako filar obrony rozegrał w Mielcu 28 spotkań i zdobył 3 bramki.

Kibice Stali zapamiętają go przede wszystkim ze zwycięskiego gola z ubiegłego sezonu w meczu z Lechem Poznań. Strzelił go w siódmej minucie doliczonego czasu gry. FKS wygrał 2:1, co miało znaczący wpływ w utrzymaniu się w Ekstraklasie.

Odejście Pereza to kolejne osłabienie Stali przed startem rundy wiosennej Wcześniej klub opuścili między innymi Maciej Jankowski, Michał Gliwa i Fabian Piasecki (powrót do Śląska Wrocław).
Już w sobotę (05.02), o godzinie 15 piłkarze FKS zmierzą się na swoim stadionie z Górnikiem Zabrze.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.