Prezydent Daniel Kozdęba nie żyje

Trzy lata temu odszedł od nas prezydent Daniel Kozdęba

Dziś (28.02) przed południem po długiej chorobie zmarł prezydent Daniel Kozdęba. Miał 41 lat. Do końca wierzył, że wróci do pracy w magistracie
Daniel Kozdęba urodził się 12 listopada 1976 roku w Mielcu. Ukończył II Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował na Politechnice Rzeszowskiej, otrzymując tytuł magistra inżyniera mechanika.

Był też absolwentem studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie.

Politycznie związany był z lewicą. W latach 2005-07 pełnił funkcję wiceprezesa Zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Potem pracował w prywatnych firmach, a w latach 2010-14 był kierownikiem w Urzędzie Miasta w Rzeszowie.

W tym samym czasie był radnym powiatu mieleckiego. W 2014 roku został wybrany na prezydenta Mielca. Od ponad roku z krótką przerwą przebywał na zwolnieniu lekarskim.
Do końca walczył o powrót do zdrowia i pracy w urzędzie. Niestety odszedł dziś przez popołudniem.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

3 Komentarze

  1. Żegnaj młody człowieku [^] ;-(. Tam już nie ma bólu, cierpienia i łez. Spoczywaj w spokoju 😞 🌹.
    Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.