Kapitan opuszcza Stal Mielec

Fot.: Polsat Sport
Jak poinformował oficjalny serwis FKS Stal Mielec, najlepszy piłkarz biało-niebieskich, jej lider i kapitan, najprawdopodobniej opuści klub i podpisze kontrakt z ekstraklasowego Śląskiem Wrocław.

Zawodnik sam powiadomił klub o swoim transferze. Wrocławianie mają teraz czas do końca okna transferowego, czyli 28 lutego, na wpłacenie określonego w kontrakcie Mateusza odstępnego.
Jak donosi stalmielec.com, natychmiast po uzyskaniu informacji o zamiarach Cholewiaka rozpoczęły się poszukiwania jego następcy. Czasu jest niewiele, bo tylko do końca miesiąca można pozyskać piłkarzy mających ważne kontrakty w innych klubach oraz obcokrajowców.
W bieżącym sezonie Nice I ligi Mateusz rozegrał 15 meczy i strzelił 7 goli (najwięcej w drużynie). A w ostatnim plebiscycie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej uzyskał tytuł Piłkarza Roku.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.