W sobotę pożegnamy Daniela Kozdębę. Wzruszający wpis żony prezydenta
W sobotę (03.03) o godz. 11. w kościele pw. Ducha Św. w Mielcu odbędzie się ceremonia pogrzebowa prezydenta Daniela Kozdęby, prezydenta Mielca, który zmarł po ciężkiej chorobie w wieku 41 lat.

Informacje o pogrzebie prezydenta podała na portalu społecznościowym jego żona, Małgorzata Kozdęba. – To był zaszczyt być Twoją żoną Danielku….odpoczywaj w pokoju! – napisała.W środę (28.02) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta. Na sali obrad pojawiło się przewiązane kirem czarno-białe zdjęcie Daniela Kozdęby, była też opuszczona flaga z herbem miasta Mielca. Pod fotografią radni wraz z zastępcą prezydenta, Janem Myśliwcem złożyli wiązankę kwiatów. Na sali obrad wystawiona została księga kondolencyjna, w której wpisać się mogą wszyscy mieszkańcy.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.