Po pijanemu w ciągnik
Mielecka policja poinformowała dziś (04.10) o 42-letnim mieszkańcu gminy Szczucin, który wjechał volkswagenem golfem w tył traktora. Do zdarzenia doszło w miejscowości Jamy.

O kolizji w Jamach policja dowiedziała się od swego funkcjonariusza, który w tym czasie miał wolne od służby. Autem, które wjechało w ciągnik, podróżowało dwóch mężczyzn, w wieku 42 i 35 l. Z ich relacji wynikało, że jadąc przez Jamy, nie zauważyli pojazdu i wjechali jego w tył. Traktorzysta odjechał.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. 35-latek nie posiadający uprawnień do kierowania miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Natomiast 42-latek  – promil. Miał też kanadyjskie prawo jazdy nie uprawniające do kierowania pojazdem w naszym kraju.
Po wytrzeźwieniu obaj zostali przesłuchani. Starszy z mężczyzn usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali jego kanadyjskie prawo jazdy.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.