Zwycięstwo z Jastrzębiem
Piłkarze Stali Mielec pewnie pokonali GKS Jastrzębie 3:1. Piątkowy (04.10) mecz był debiutem „świeżo upieczonego” trenera Dariusza Marca przed mielecką publicznością. Jak się okazuje, zwycięskim. Dzięki temu FKS wrócił do ścisłej czołówki tabeli Fortuna I Ligi.

Pierwszego gola w 18. minucie zdobył Andreja Prokić. To jego dopiero pierwsze trafienie w tym sezonie. Goście doprowadzili do remisu kilkanaście minut później. W drugiej połowie na 2:1 podwyższył Krystian Getinger. Gol ten wzbudził jednak sporo kontrowersji, bo piłka podczas akcji miała wyjść za końcową linię. Wynik meczu na 3:1 w doliczonym czasie gry ustalił Adrian Paluchowski.

W niedzielę (13.10) Stal miała zagrać wyjazdowy mecz z Odrą Opole. Jednak ze względu na powołanie do reprezentacji jednego z zawodników gospodarzy, spotkanie to przełożono na 24 października. Zatem najbliższy mecz FKS rozegra w piątek (18.10) w Mielcu z Sandecją Nowy Sącz.
12. kolejka Fortuna 1 Liga, piątek, 4 październik
Stal MielecGKS Jastrzębie 3:1 (Prokić 16’, Getinger 71’, Paluchowski 90’)
FKS: Seweryn Kiełpin, Łukasz Janoszka (69’ Adrian Paluchowski), Mateusz Żyro, Andreja Prokić, Wojciech Lisowski, Szymon Stasik, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz (83’ Maciej Urbańczyk), Lukas Bielak (46’ Josip Soljić), Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger. Widzów: 2481.

Skrót meczu

 
Komentarze
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.