Piłkarskie sławy dla ofiar tragedii

Gwiazdy polskiej piłki nożnej wystąpią w turnieju pod hasłem „Bądź kibicem dla potrzebujących”, który w niedzielę (24.04) o godz. 17 zostanie rozegrany na stadionie w Mielcu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz poszkodowanych w tragicznego wypadku w Weryni (zginęło w nim pięciu piłkarzy Wólczanki Wólka Pełkińska).

Na boisku zobaczymy m.in. drużynę, którą utworzy pochodzący z Podkarpacia znany dziennikarz sportowy, Mateusz Borek. Tworzą ją byli reprezentanci kraju: Radosław Majdan, Tomasz Hajto, Jacek Bąk, Piotr Świerczewski, Maciej Żurawski, Radosław Gilewicz czy Kamil Kosowski. W turnieju wystąpi również zespół Legia Warszawa Champions, czyli drużyna legend klubu ze stolicy, m.in.: Leszek Pisz, Jerzy Podbrożny, Cezary Kucharski, Jacek Bednarz i Dariusz Dziekanowski. Zagra również drużyna Legend Stali Mielec.

Sportowe zmagania poprzedzi msza św., która o godz. 14 zostanie odprawiona w kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wstęp na stadion: 5, 10 i 20 zł.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.