Stal wygrywa w Katowicach

Piłkarze Stali Mielec wygrali dziś (03.05) trudny wyjazdowy mecz z GKS Katowice. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Strzelili je Andreja Prokić i Łukasz Janoszka.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy albo razili nieskutecznością, albo na posterunku był Seweryn Kiełpin. Mielczanie mieli jednak szanse na wyjście na prowadzenie, ale stuprocentowej okazji nie wykorzystał Łukasz Janoszka. W drugiej połowie mocniej zaatakowali goście. Efektem tego była bramka w 60. Minucie, którą zdobył Andreja Prokić. 20 minut później wynik na 2:0 ustalił Janoszka.

Dzięki zwycięstwu Stal zmniejszyła stratę do ŁKS Łódź do 4 punktów. W następnej kolejce mielczanie podejmować będą Termalicę Nieciecza. Mecz odbędzie się w sobotę (11.05) o godzinie 17:45.

Skrót z tego spotkania można obejrzeć TUTAJ.