Stal wygrywa w Katowicach
Piłkarze Stali Mielec wygrali dziś (03.05) trudny wyjazdowy mecz z GKS Katowice. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Strzelili je Andreja Prokić i Łukasz Janoszka.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy albo razili nieskutecznością, albo na posterunku był Seweryn Kiełpin. Mielczanie mieli jednak szanse na wyjście na prowadzenie, ale stuprocentowej okazji nie wykorzystał Łukasz Janoszka. W drugiej połowie mocniej zaatakowali goście. Efektem tego była bramka w 60. Minucie, którą zdobył Andreja Prokić. 20 minut później wynik na 2:0 ustalił Janoszka.

Dzięki zwycięstwu Stal zmniejszyła stratę do ŁKS Łódź do 4 punktów. W następnej kolejce mielczanie podejmować będą Termalicę Nieciecza. Mecz odbędzie się w sobotę (11.05) o godzinie 17:45.
Skrót z tego spotkania można obejrzeć TUTAJ.

32 kolejka I ligi, piątek, 3 maja
GKS Katowice – Stal Mielec 0:2 (Prokić 60’, Janoszka 80’)
FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Andreja Prokić, Łukasz Janoszka, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Adrian Paluchowski (74’ Maciej Urbańczyk), Grzegorz Tomasiewicz (92’ Łukasz Seweryn), Mateusz Spychała, Krystian Getinger (89’ Leandro), Jonatan De Amo Perez.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.