Pijany kierowca „nie zmieścił się” i wjechał w drzewo

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który wjechał w drzewo przy ulicy Konfederackiej. Dalszą jazdę uniemożliwili mu świadkowie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (22.06) w Mielcu. Pijanym kierowcą był 52-letni mieszkaniec miasta. Jadąc volkswagenem próbował wyprzedzić koparkę. „Nie zmieścił się” jednak i wjechał w drzewo.
Następnie wycofał i próbował jeszcze raz przejechać ulicą. Dalszą jazdę uniemożliwili mu jednak świadkowie zdarzenia, którzy wezwali policję.

Żeby było mało, pojazd, którym poruszał się 52-latek, nie posiadał aktualnych badań technicznych. „Kierowca” odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu również utrata prawa jazdy.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.