W sklepie w Chorzelowie… wypił całą butelkę spirytusu. Potem wziął kilka piw i próbował wyjść

Plaga kradzieży w mieleckich sklepach. Znikają artykuły spożywcze i alkohol

Jeden z klientów sklepu w Chorzelowie w pewnym momencie chwycił za butelkę spirytusu, otworzył ją i… wypił całą jej zawartość. Potem wziął kilka piw i próbował wyjść. Jak się okazało, ścigano go listem gończym.

W miniony piątek (31.05) dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony o ujęciu złodzieja alkoholu w jednym z marketów w Chorzelowie.  

Na miejscu mundurowi ustalili, że sprawca wypił na terenie sklepu pół litra spirytusu, po czym zabrał 5 piw i usiłował odejść. Po przekroczeniu linii kas ujęli go jednak pracownicy ochrony.

Z mężczyzną nie było kontaktu. Interweniujący policjanci wezwali więc karetkę pogotowia, która zawiozła sprawcę do szpitala.

Wynik badania na zawartość alkoholu w jego organizmie wskazał blisko 7 promili alkoholu.

Po ustaleniu tożsamości mężczyzny okazało się, że poszukuje się go listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione kradzieże. O dalszym losie 30-letniego mielczanina zdecyduje sąd.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.