Skatowali bezbronnego człowieka

Policja zatrzymała trzech osobników, którzy w minioną sobotę (24.09) w okolicy wiaduktu przy ulicy Jagiellończyka w Mielcu skatowali 55-letniego mieszkańca Mielca. Kopali go i bili pięściami po całym ciele. Potem zabrali mu zegarek wart 150 złotych i oczywiście uciekli.

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że w pewnym momencie podeszło do niego trzech mężczyzn i zaczęli go zaczepiać. Doszło do utarczki słownej, która zakończyła się fizyczną agresją. O rozboju pobity i okradziony mężczyzna powiadomił policję. Ta niedługo potem ustaliła i zatrzymała sprawców przestępstwa. To mieszkańcy Mielca w wieku 29-39 lat.

Podczas zatrzymania mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Wytrzeźwieli w policyjnym areszcie. Następnie usłyszeli zarzut rozboju, do czego się nie przyznali. Dowody były jednak na tyle twarde, że sąd zdecydował o dwumiesięcznym areszcie dla całej trójki. Co potem? Przestępstwo, którego się dopuścili, zagrożone jest karą do 12 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.