Złapali włamywacza do piwnic i altanek działkowych

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci ustalili sprawcę włamań do piwnic i altanek działkowych na terenie Mielca. Skradziono między innymi elektronarzędzia, które wyceniono na kilkaset złotych.

Sprawcą włamań, do których doszło niewiele ponad miesiąc temu, okazał się 29-letni mieszkaniec Mielca, który był znany policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Jego łupem padły między innymi elektronarzędzia, pompa do wody oraz metalowe elementy. Wartość strat wyceniono na kilkaset złotych. Część przedmiotów udało się odzyskać.
29-latek przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za przestępstwo popełnione w warunkach recydywy, którymi był objęty mężczyzna grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.