MIELEC. Policja o śmierci młodego kierowcy na Sienkiewicza [ZDJĘCIA]

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Mielcu, w którym zginął 22-letni kierowca. Do tragedii doszło na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Pisarka.

Ze wstępnych ustaleń mieleckiej policji wynika, że około godziny 17:30 kierujący renault megane, jadąc w stronę Dębicy ulicą Sienkiewicza, chcąc skręcić w ulicę Drzewieckiego nie udzielił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierującemu seatem. Ten drugi został zakleszczony w pojeździe.

Strażakom udało się wydostać go z pojazdu, po czym ratownicy medyczni podjęli się reanimacji. Niestety życia 22-letniego mężczyzny nie udało się uratować.
Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Policyjne postępowanie wyjaśni dokładnie okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Zdjęcia: KPP Mielec
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.