Kradł w firmie, żeby „dorobić”
26-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne przez kilka miesięcy wynosił ze swego zakładu pracy różne przedmioty. Ich wartość przekroczyła kwotę sześciu tysięcy złotych.

O tym, że ktoś kradnie, policję powiadomił przedstawiciel poszkodowanej firmy. Jak mówił, proceder ma miejsce od listopada ubiegłego roku. Kilka dni po zgłoszeniu mundurowi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże. W mieszkaniu 25-latka funkcjonariusze znaleźli złodziejski łup, m.in. narzędzia, tarcze do piły oraz wiertła. Odzyskane przedmioty trafią w ręce właściciela.
Jak ustalili policjanci, mężczyzna dopuścił się także kradzieży mosiężnych i miedzianych elementów, które potem sprzedał je na złomie. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do winy i wyjaśnił okoliczności. Podczas przesłuchania tłumaczył, że kradł, żeby w ten sposób dodatkowo… zarobić.

Część przedmiotów skradzionych przez 25-latka. /Fot. KPP Mielec/
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.