ŁĄCZKI BRZESKIE. Dokonał rozboju na małoletnim chłopcu

Policja zatrzymała sprawcę rozboju na małoletnim chłopcu, do którego doszło niespełna dwa miesiące w Łączkach Brzeskich. To mieszkaniec gminy Wadowice Górne.

O sprawie mundurowych powiadomił członek rodziny sprawujący opiekę nad poszkodowanym. Z jego relacji wynikało, że w połowie czerwca kilkunastoletni chłopiec wraz z kolegami jechał na hulajnodze. W pewnej chwili podjechał do niego młody mężczyzna, zabrał mu hulajnogę i go popchnął.

Policjanci ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 21-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne. Został on zatrzymany. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli dwa krzewy konopi indyjskich oraz susz roślinny. Substancje te zostały przekazane do badań laboratoryjnych. Ich wynik pozwoli przedstawić zatrzymanemu kolejny zarzut podejrzanemu.
Na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut rozboju. 21-latek przyznał się do winy, tłumacząc, że był to bezmyślny wybryk.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.