Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policjanci poszukują świadków oszustwa, do którego doszło tydzień temu przy ulicy Solskiego 6 w Mielcu. Starsza pani straciła 700 złotych.

Z relacji pokrzywdzonej kobiety wnika, że w piątek (23.04) nieznany mężczyzna zapukał do jej mieszkania. Oświadczył, że chce sprzedać jej ziemniaki, jajka i inne produkty spożywcze.

Starsza pani zgodziła się i wpuściła nieznajomego. Ten zabrał jej 200 złotych, nie zostawił towaru, a następnie ukradł z jej portfela jeszcze 500 zł. i uciekł.

Z informacji policji wynika, że sprawca korzystając z podobnego sposobu działania mógł mieć kontakt również z innymi mieszkańcami Mielca.
Świadkowie i inne osoby, które zapamiętały rysopis oszusta proszeni są o kontakt z Komendą Powiatowej Policji w Mielcu. Można to zrobić osobiście. Można też telefonicznie pod nr 47 82 273 80, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.