FKS STAL MIELEC. Kolejna porażka z rzędu, ale wstydu tym razem nie było

Mielczanie znów przegrywają. Tym razem z Górnikiem

Po szoku, jakim była porażka z Wisłą Kraków 0-6, mielczanie zamierzali zmazać plamę i powalczyć z Rakowem Częstochowa. Walka była, zabrakło szczęścia.
Gospodarze okazali się po prostu  skuteczniejsi. Honorowego gola w 77 minucie po dobitce zdobył Maciej Domański. Stal do końca dążyła do wyrównania. Była tego naprawdę bardzo bliska.

8. kolejka PKO BP Ekstraklasy, niedziela, 25 października 2020 r.
Raków CzęstochowaFKS Stal Mielec: 2:1 (Domański 77’)
FKS: Rafał Strączek – Mateusz Żyro, Maciej Domański, Maciej Urbańczyk, Andreja Prokić (72′ Paweł Tomczyk), Szymon Stasik (76′ Martin Sus), Kamil Kościelny, Grzegorz Tomasiewicz, Krystian Getinger (46′ Marcin Flis), Damian Pawłowski (60′ Petteri Forsell), Robert Dadok (72′ Jakub Wróbel).
W następnej kolejce mielecka Stal  zmierzy się na swoim stadionie z innym beniaminkiem, Wartą Poznań. Spotkanie to odbędzie się w sobotę (07.11), o godzinie 15.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.