MIELEC. Okradł pijanego mężczyznę na Placu Armii Krajowej

W ręce mieleckiej policji wpadł 37-letni mieszkaniec miasta, który na Placu Armii Krajowej okradł nietrzeźwego mężczyznę. Grozi mu za to do pięciu lat więzienia.

Z ustaleń policji wynika, że między siedzącym na ławeczce 54-letnim mężczyzną, który pod wpływem alkoholu, a innym mężczyzną (37 l.) doszło do utarczki słownej, a następnie do przepychanki.
Starszy z nich stracił równowagę i przewrócił się. Chwilę później zorientował się, że nie ma przy sobie gotówki w kwocie 3 tysięcy złotych. Następnego dnia mieleccy policjanci zatrzymali 37-latka. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, noc spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kradzieży, za którą grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.