MIELEC. Szef rady osiedla Rzochów: – Dziękujemy za każdy głos

Ruszyła procedura Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Do środy (30.09) każdy mieszkaniec ma prawo oddania swego głosu na projekty ogólnomiejskie i lokalne.
Głosować można zarówno na stronie internetowej magistratu www.mielec.pl, jak i za pomocą papierowych kart, które są dostępne w poniższych lokalizacjach:

  • Budynek główny Urzędu Miejskiego (ul. Żeromskiego 26)
  • Sklep Wielobranżowy „Pokusa” (Rynek Rzochowski 3)
  • Dom Kultury SCK (Aleja Niepodległości 7)
  • Miejska Biblioteka Publiczna (główny budynek przy ul. Kusocińskiego)
  • Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej: nr 1 (ul. Botaniczna), nr 4 (ul. Mickiewicza 2 – Łojczykówka), nr 6 (ul. Tańskiego 4a), nr 7 (ul. Zygmuntowska 14)

Wśród wielu zgłoszonych do MBO projektów są też takie, które dotyczą osiedla Rzochów: – Zachęcam wszystkich  do uczestnictwa w głosowaniu i proszę o wsparcie zadań dotyczących naszego terenu – apeluje Mariusz Mazur, przewodniczący Rady Osiedla Rzochów. – Jeden z naszych projektów dotyczy budowy boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 12. Drugi mówi o wykonaniu siłowni zewnętrznej n. Jesteśmy małym osiedlem, dlatego liczymy na każdy głos mieszkańców.

Do głosowania na projekty MBO zachęca też Rada Osiedla Smoczka.

Szanowni Mieszkańcy, W ramach MBO Rada Osiedla Smoczka zgłosiła projekt budowy tężni solankowej na naszym osiedlu przy ulicy Powstańców Warszawy. Serdecznie prosimy o głosowanie na ten projekt. Od Niedzieli 20 września można oddawać głosy na projekty Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego, które będą realizowanie w roku 2021. Przez 10 dni – do środy 30 września) każdy mieszkaniec naszego miasta bez względu na wiek będzie miał możliwość oddania od 1 do 3 głosów na projekty ogólnomiejskie i od 1 do 3 głosów na projekty lokalne. Można głosować w trybie elektronicznym za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej miasta w zakładce MBOhttps://eurzad.um.mielec.pl/ oraz za pomocą papierowych kart do głosowania.Głosy w formie papierowych kart do głosowania będzie można oddawać w wyznaczonych punktach na terenie miasta. Są to:-Budynek główny Urzędu Miejskiego (ul. Żeromskiego 26)-Sklep Wielobranżowy „Pokusa” (Rynek Rzochowski 3)– Dom Kultury SCK (Aleja Niepodległości 7)-Miejska Biblioteka Publiczna (główny budynek przy ul. Kusocińskiego)-Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej: nr 1 (ul. Botaniczna), nr 4 (ul. Mickiewicza 2 – Łojczykówka), nr 6 (ul. Tańskiego 4a), nr 7 (ul. Zygmuntowska 14)W punktach tych będą także dostępne karty go głosowania. Każdą ilość kart do głosowania można sobie samodzielnie wydrukować korzystając ze wzoru karty, który został umieszczony na stronie internetowej miasta.⤵️https://www.mielec.pl/wp-content/uploads/2020/09/Karta-MBO-2020.pdfGłosowanie zakończy się w środę 30.09.2020r. o godzinie 24.00

Opublikowany przez Rada Osiedla Smoczka Wtorek, 22 września 2020

 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.