MIELEC. Mają dość rajdów na Rzecznej

Naćpany kierowca uciekał przed mielecką policją

W ostatnim czasie ulica Rzeczna w Mielcu stała się miejscem, w którym odbywają się rajdy.  Kierowcy nie tylko urządzają sobie tam wyścigi, ale także robią sobie tam slalomy.

Okoliczni mieszkańcy mają serdecznie dość dość rajdów na Rzecznej i postulują do władz miasta o zamontowanie w rejonie restauracji znaku „strefa zamieszkania”. – Jest również prośba o wykonanie tam krawężników, które łączyłyby się z progiem zwalniającym – apeluje radny Jakub Blicharczyk.

Prezydent Jacek Wiśniewski przyjął postulaty radnego do wiadomości. – Jest specjalna komisja, która opiniuje zasadność usytuowania progów zwalniających i spraw związanych z poprawą infrastruktury drogowej na terenie miasta. Skierujemy do niej ten wniosek – obiecał prezydent.
Fot. Google Maps
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.