Jechał na „podwójnym gazie”, miał przy sobie amfetaminę i marihuanę
Policjanci suzuki, którego styl jazdy wzbudzał podejrzenia, że coś jest nie tak. Kierowca jednak zamiast zatrzymać się, zaczął uciekać. W finale po kilku kilometrowym pościgu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji w Złotnikach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Kierowca, którym okazał się 22-letni mieszkaniec Mielca, miał blisko promil w wydychanym powietrzu. W samochodzie, tuż obok niego policjanci ujawnili woreczki strunowe z zawartością narkotyków. Tester potwierdził, że substancje to amfetamina i marihuana. Na tym nie koniec, bo podczas dalszego przeszukania pojazdu policjanci znaleźli w odzieży pasażera woreczek z suszem roślinnym, który po zbadaniu narkotesterem okazał się być marihuaną. Obaj młodzi mężczyźni zostali zatrzymani.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.