Prawie zatłukł go rurą na śmierć. Krwawy finał imprezy na mieleckiej starówce
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 27-letni mieszkaniec Mielca, który metalową rurką dotkliwie pobił współbiesiadnika, a następnie zabrał mu telefon i pieniądze.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na mieleckiej starówce. Awantura wywiązała się na odbywającej się tam imprezie. Policjanci ustalili, że 27-latek kilkakrotnie uderzył metalową rurką w głowę oraz ręce 48-letniego mężczyzny, po czym zabrał mu telefon oraz pieniądze w kwocie 50 zł. Pobity z obrażeniami ciała został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do  szpitala.
Mundurowi zatrzymali 27-latka tuż po zdarzeniu. Badanie wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut narażenia osoby trzeciej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku. Sąd zastosował wobec sprawcy pobicia środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.