MIELEC. Nieszczęście na obwodnicy. Cztery osoby trafiły do szpitala

Cztery osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w wyniku kolizji, do której doszło w czwartek (04.06) na obwodnicy Mielca. Zawiniła jadąca audi 34-letnia kobieta. 

Do zderzenia się audi A6 i renault koleos doszło na skrzyżowaniu drogi powiatowej z obwodnicą miasta.  Kierująca audi, jadąc od strony ulicy Wojska Polskiego, dojeżdżając do skrzyżowania, nie mając dostatecznej widoczności z prawej strony, ruszyła na wprost w kierunku Woli Chorzelowskiej. Kobieta nie zastosowała się do znaku „stop” i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu renautem.
Z miejsca kolizji do mieleckiego szpitala zostało zabranych czterech pasażerów z renault. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne. Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, z powodu rażącego naruszenia przepisów drogowych, zatrzymali kierującej audi prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.