MIELEC. Ukradł datki na pomoc medykom walczącym z koronawirusem

Policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży pojemnika z pieniędzmi, które były zbierane na pomoc medykom walczącym z koronawirusem.

Pojemnik z datkami znajdował się w jednym z marketów przy ulicy Jagiellończyka w Mielcu. Pieniądze były zbierane przez mieleckie stowarzyszenie na pomoc medykom walczącym z Covid-19. Funkcjonariusze ustalili, że związek z tą kradzieżą może mieć 31-letni mieszkaniec miasta.

Już następnego dnia mężczyzna został zatrzymany w pobliżu sklepu. Miał on przy sobie zwiniętych plik banknotów o różnych nominałach w kwocie 600 złotych. Podczas sprawdzania, w odzieży zatrzymanego 31-latka, policjanci znaleźli także susz roślinny. Tester potwierdził, że jest to marihuana.
Mężczyzna przyznał, że ukradł słoik z pieniędzmi, który po opróżnieniu wyrzucił do kontenera na śmieci. Potem zamienił bilon na banknoty w różnych punktach handlowych na terenie Mielca
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.