MIELEC. Z „Bodziem W” po dawny blask? Bogusław Wyparło prezesem FKS!
Bogusław Wyparło opuszcza sztab FKS Stali Mielec
Fot. FKS Stal Mielec

Zarząd FKS Stal Mielec poinformował o rezygnacji prezesa Jacka Orłowskiego. Powodem były względy osobiste. Zastąpił go Bogusław Wyparło, czyli znany i lubiany „Bodzio W”.   

Jacek Orłowski przewodził FKS od 7 lutego 2016 roku. Zostawił klub na 3. miejscu I ligi z realnymi szansami na awans do Ekstraklasy.   – W kontynuacji drogi po dawny blask i walki o awans do Ekstraklasy funkcję prezesa przejął Bogusław Wyparło – czytamy w dzisiejszym komunikacie klubu.

Jacek Orłowski.

Bogusław Wyparło ma 46 lat, jest rodowitym mielczaninem i oczywiście wychowankiem FKS. W I lidze debiutował w barwach Stali w wieku zaledwie 16 lat i przez kilka sezonów był jej podstawowym bramkarzem. Na najwyższym szczeblu rozgrywek rozegrał 359. meczów. W 1998 r. w barwach ŁKS Łódź zdobył mistrzostwo Polski. Jest trzykrotnym reprezentantem kraju. Grał z numerem 39 na koszulce.
Karierę sportową zakończył w mieleckiej Stali. Tam od kilku lat trenuje bramkarzy, pracuje z zespołem seniorów, był również dyrektorem klubowej Akademii Piłkarskiej FKS.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.