Cenny remis w Bytowie. Fantastyczny mecz 18-letniego bramkarza Stali

W dzisiejszym (28.10) meczu 15. kolejki Nice 1 Ligi piłkarze Stali Mielec bezbramkowo zremisowali w Bytowie z tamtejszą Drutex-Bytovią. To był typowy mecz walki, bez fajerwerków.  Największą atrakcją tego spotkania było zdarzenie z 66 minuty, kiedy to na stadionie… zgasło światło.67' W Bytowie zgasły światła…

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 28 października 2017

– Z perspektywy meczu, gdzie Drutex-Bytovia miała bardzo groźne stałe fragmenty gry, a my mieliśmy groźne kontry; myślę, że wynik jest sprawiedliwy – komentował Zbigniew Smółka, trener mielczan. – Było widać, że na tym boisku nie będzie fajerwerków. Oba zespoły grały prostą piłkę, ale dla widza mecz był ciekawy z dużą liczbą sytuacji. Nasz bramkarz fantastycznie bronił i wygląda, jakby miał już na swoim koncie kilkaset występów. Wracamy z trudnego terenu. Trzeba być zadowolonym z remisu.
Drutex-Bytovia Bytów – FKS Stal Mielec: 0-0

FKS: Radosław Majecki – Krzysztof Kiercz, Leandro, Mateusz Cholewiak, Mateusz Gancarczyk (86′ Tomasz Swędrowski), Dejan Djermanović, Krystian Getinger, Dominik Sadzawicki, Piotr Marciniec, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.