Jasiek Szynal z Tuszymy wzruszył jurorów programu „Mam Talent” [ZOBACZ FILM]
W sobotę (21 bm.) w trzecim odcinku programu TVN „Mam Talent” wystąpił Jasiek Szynal z Tuszymy, w powiecie mieleckim. Zaśpiewał on i zagrał na keyboardzie napisany przez siebie utwór „Pomóż mi”. Jak sam potem przyznał, piosenka ta opowiada o jego tacie.

Występ Jaśka Szynala, który był pełen emocji, poruszył zarówno publiczność, jak i jurorów, od których oczywiście usłyszał trzy razy tak. – To było to, na co czekałam jako wokalistka, jako juror, i jako wrażliwiec, który słucha muzyki od dzieciaka – chwaliła Agnieszka Chylińska. – Po prostu tym wykonaniem dałeś mi wszystko, czego chciałam… Jestem na tak! – mówiła wyraźnie wzruszona jurorka.
Jasiek Szynal ma tylko 18 lat, ale od dawna występuje na scenie zarówno solo, jak i z zespołami, w tym z Mielecką Orkiestrą Dętą i kapeli Jelly Beans, której od dwóch lat jest wokalistą.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.