Artur Skowronek nie jest już trenerem Stali Mielec. Znamy jego następcę

Zarząd FKS Stal Mielec podjął dziś (22.09) decyzję o zmianie na stanowisku pierwszego trenera drużyny grającej w I lidze. Dotychczasowego trenera Artura Skowronka zastąpił Dariusz Marzec. O zmianie trenera poinformował przed chwilą serwis klubowy. 

Nowy trener FKS, Dariusz Marzec urodził się 14 września 1969 r. w Krakowie. Jako piłkarz występował na pozycji pomocnika i grał m.in. w Wiśle Kraków, GKS Katowice, AE Larisa czy Górniku Zabrze. Jest wychowankiem Wisły, dla której zdobył 33 gole w 193. ekstraklasowych meczach.

Dariusz Marzec posiada licencję trenerską UEFA Pro. Pracował jako szkoleniowiec w drużynach młodzieżowych Wisły Kraków, był asystentem trenera w Górniku Łęczna, prowadził również KKS Kalisz. Trener Marzec pracę przy ulicy Solskiego 1 rozpocznie w poniedziałek (23.09).
Artur Skowronek pracował w Mielcu od czerwca 2018 roku. Poprzedni sezon zakończył na trzecim miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi. Na tej samej pozycji zostawia drużynę obecnie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.