Wpadł na „gorącym uczynku”. Na głowie miał kominiarkę, a w ręku latarkę
W ręce policji wpadł 18-letni mężczyzna, który w ciągu ostatnich kilkunastu dni dokonał szeregu włamań do piekarni w Padwi Narodowej. Wpadł podczas kolejnej „akcji”. W momencie zatrzymania młody włamywacz miał na głowie kominiarkę, a w ręku dzielnie dzierżył latarkę.
Mundurowi ustalili, że 18-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa dostawał się do budynku piekarni przez wybite okno. Przygotowywał sobie tam przedmioty, na których mógłby zarobić. Wybierał więc m.in. elementy metalowe i miedziane oraz kable i gniazdka elektryczne. Następnie niszczył pomieszczenia. 18-latek wpadł „gorącym uczynku”. Po zatrzymaniu trafił prosto do aresztu.
Kolejnego dnia złożył wyjaśnienia. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem oraz zarzut uszkodzenia mienia. Straty, jakie wynikły z jego przestępczej działalności, oszacowano na 10 tys. zł.

Część łupu 18-letniego włamywacza z Padwi Narodowej. /Fot.: KPP Mielec/.

 
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.