Ukraińcy skatowali mielczanina. „Bili i kopali go po głowie i całym ciele”
Do pobicia doszło kilka dni temu na ul. Botanicznej. Policja ustalili, że do dwóch Ukraińców, którzy spożywali alkohol, podeszło trzech nietrzeźwych mężczyzn. Jeden z nich zabrał obcokrajowcowi telefon i odjechał na rowerze. Gdy ci próbowali odzyskać swoją własność, doszło między nimi do szarpaniny.
W zdarzeniu napastnikami okazali się Ukraińcy, którzy bili i kopali 38-letniego mielczanina po głowie i całym ciele. Obaj zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Mają 32 i 29 lat. Mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznali się do popełnienia przestępstwa, tłumacząc, że sprowokowało ich to, że mężczyźni zabrali im telefon i nie chcieli oddać. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Zabrać to pojęcie które możemy użyć w odniesieniu do np.dziecka.Mamo Basia zabrała mi misia!W opisywanym zdarzeniu nie chodzi o misia ,nie o zabranie i nie dziecko ,tylko napaść 3 Polaków na 2 Ukraińców.Gdyby 3Ukraincow napadła na 2Polaków a ukradła im telefon ,byście ich zlinczowali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.