Wielka Orkiestra znowu zagra znad Wisłoką

WOŚP znowu zagra w Mielcu. Sprawdź szczegóły

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagra nad Wisłoką. Hasło to: „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.

Choć Wielka Orkiestra zagra 29 stycznia 2023 roku, to już teraz  mielecki sztab WOŚP prowadzi nabór wolontariuszy. Aby nim zostać, trzeba wypełnić ankietę, którą jest pod tym adresem.

Wypełniony druk trzeba odesłać i czekać na odpowiedź e-mailem bądź SMS-em.

WOŚP obdarowała Pogotowie Ratunkowe

 

30. finał WOŚP w Mielcu grał przez dwa dni. Sobotnie imprezy odbywały się w Galerii Navigator, natomiast niedzielne – w Samorządowym Centrum Kultury.

W trakcie koncertów można było posłuchać małych i dużych wykonawców, zespołów, orkiestr, kapeli oraz innych grup muzycznych. Odbywały się także aukcje i licytacje orkiestrowych gadżetów.
W międzyczasie  odbywał się WOŚP-owy Bieg „Policz się z Cukrzycą”. Na ulicach miasta wyszło 140 wolontariuszy, z których 47 nie miało jeszcze 16 lat.

Z orkiestrową puszką można było spotkać między innymi prezydenta Jacka Wiśniewskiego z małżonką oraz wielu innych znanych mielczan.

Prezydent Wiśniewski będzie kwestował na rzecz WOŚP
W sumie zebrano rekordową kwotę, bo 153 665 zł i 20 gr. Organizatorzy 31. finału WOŚP liczą, że 29 stycznia 2023 r. uda się ten wynik co najmniej poprawić.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.