Gmina Przecław zagrała z WOŚP na rekord [FOTO]

W gminie Przecław WOŚP zagrała na rekord

Po kilku latach przerwy, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Przecław. I zagrała od razu na rekord. Zebrano 19 450 zł 73 gr. Ta kwota może jeszcze wzrosnąć, bo cały czas trwają aukcje. Pieniążki te trafią na leczenie wzroku u dzieci.

Wolontariuszy z puszkami 30. Finału WOŚP można było spotkać w wielu miejscach gminy Przecław: na ulicach, placach, przy kościołach i sklepach.
Sztab mieścił się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzemieniu. Tam również w niedzielę (30.01) odbyły się orkiestrowe imprezy.

Były turnieje, gry i zabawy, a także konkurs karaoke. Aukcje odbywały się o godzinach 16, 17 i 18. Na koniec na torcie rozbłysło… światełko do nieba.

Z informacji przekazanych nam przez Monikę Skowrońską Ziomek, szefową sztabu WOŚP, zebrano 19 450 zł 73 gr. Jest to absolutny rekord w dziejach gminy Przecław.

Co więcej, kwota ta cały czas rośnie, bo jeszcze do 10 lutego trwają internetowe aukcje:
Galeria zdjęć

Gmina Przecław zagrała z WOŚP na rekord [FOTO]

Gmina Przecław zagrała z WOŚP na rekord [FOTO]

Gmina Przecław zagrała z WOŚP na rekord [FOTO]
Zdjęcia: WOŚP Przecław.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.