Prezydent Wiśniewski będzie kwestował na rzecz WOŚP

Prezydent Wiśniewski będzie kwestował na rzecz WOŚP

Przed nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka dotyczy szpitalnych oddziałów laryngologii dziecięcej, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Jednym z kwestujących na rzecz WOŚP będzie prezydent Jacek Wiśniewski.

– Drodzy Mieszkańcy, do zobaczenia na ulicach naszego miasta, gdzie będę kwestować na rzecz oddziałów laryngologii dziecięcej, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Pozdrawiam. Wolontariusz Jacek Wiśniewski – napisał dziś prezydent.
Przelot szybowcem

Wcześniej wraz Aeroklubem Mieleckim Jacek Wiśniewski przeznaczył na WOŚP lot pokazowy szybowcem z elementami akrobacji szybowcowej. Lot będzie możliwy po wcześniejszym ustaleniu terminu. Voucher na lot można licytować pod adresem: Voucher na lot szybowcem z elementami akrobacji 10135936702 – Charytatywni Allegro.

Prezydent Wiśniewski będzie kwestował na rzecz WOŚP

Urząd Miasta przekazał też na licytację dwie książki – „30 lat odrodzonego Samorządu Terytorialnego w Mielcu (1990-2020)” autorstwa Józefa Witka oraz „Biało-niebieska” – czyli autorskie podsumowanie 80-lecia FKS Stali Mielec Tomasza Leyki.

Linki do aukcji
E-skarbonka WOŚP

Do śledzenia 29. finału i wspierania WOŚP zachęca Marek Paprocki, przewodniczący Rady Powiatu.

Sztab w Mielcu odwiedziła Krystyna Skowrońska, posłanka Platformy Obywatelskiej, i przekazała na aukcję Konstytucję RP, pióro i szalik Stali Mielec, który wylicytowała w poprzednich latach.

Prezydent Wiśniewski będzie kwestował na rzecz WOŚP
Wszystkie wydarzenia związane z 29 finałem WOŚP w Mielcu odbywać się będą w Samorządowym Centrum Kultury. Z wiadomych względów (koronawirus) zabraknie publiczności. Będzie można za to wszystko obejrzeć na YouTube i Facebooku mieleckiego Sztabu. Link wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1bn9NjZIx. Start o godzinie 12.

– Pokażemy naszą pracę „od kuchni”, powspominamy finały z poprzednich lat i będziemy promować mieleckie środowisko. Obędą się również rozmowy z przedstawicielami samorządów i instytucji kultury – mówi Anna Marek, szefowa mieleckiego sztabu WOŚP.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.