Stwórzmy mielecką bazę lokali gastronomicznych

Zamów jedzenie na wynos lub z dowozem

Od pewnego czasu pracujemy nad bazą restauracji, barów, pizzerii i innych lokali z Mielca i okolic, dzięki której będziesz mogła/mógł zamówić jedzenie na wynos lub z dowozem.

Epidemia koronawirusa zmieniła naszą codzienność. Wiele branż na rynku odczuwa skutki restrykcji wprowadzanych przez rząd. W tej grupie znajdują się lokale gastronomiczne, których działalność została sprowadzona praktycznie do świadczenia usług pod tytułem „jedzenie na dowóz i na wynos”.
Dla naszej gastronomii

Restauratorom z coraz większą trudnością przychodzi wiązanie końca z końcem. Tną koszty. Wielu z nich grozi bankructwo. Ale możemy im pomóc przetrwać. Badania wskazują, ze posiłki zamawiamy do pracy lub do domu nie tylko z głodu, ale i z wygody, żeby zaoszczędzić czas itd. Teraz do tej listy warto dopisać jeszcze jeden powód – żeby uratować naszą ulubioną restaurację przed zamknięciem.

Na wynos i z dowozem

Z tą właśnie myślą tworzymy naszą bazę lokali gastronomicznych z Mielca i innych miejscowości powiatu mieleckiego, dzięki której możesz sobie zamówić coś pysznego do jedzenia.

Na górze strony znajdziesz zakładkę „ZAMÓW DANIE”.


Stwórzmy mielecką bazę lokali gastronomicznych
Nad każdym postem jest też  baner.

 Stwórzmy mielecką bazę lokali gastronomicznych


Po kliknięciu w zakładkę lub w baner, przeniesiesz się na naszą listę lokali gastronomicznych. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje. Jest numer telefonu, istotny do zamówienia posiłku. Jest też adres, jeśli chciałabyś / chciałbyś przyjechać do danego punktu po jedzenie.

Opcja premium

Oferujemy również opcję premium. Dzięki niej restauracje na specjalnej, poświęconej sobie podstronie mogą przedstawić swoją ofertę i menu. Umożliwiamy również szczegółową prezentację posiłków dnia, które będziemy codziennie aktualizować i informować o tym Czytelników.
Dlaczego warto dołączyć do naszej listy? Przede wszystkim dajemy się znaleźć. Na nasz portal zaglądają tysiące osób dziennie. Wśród nich jest wielu Waszych potencjalnych klientów.

Aby dopisać do naszej bazy swoją restaurację, bar, pizzerię itp., wystarczy zadzwonić pod nr tel. 725 778 527. Można też do nas napisać e-maila na adres: biuro@mieleclokalnie.pl. Jesteśmy również dostępni na Facebooku. Kontakt z nami jest  bardzo szybki i sprawny. Zapraszamy serdecznie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.