Szokujące zdarzenie w mieleckiej szkole. Przyłożył kuchenny nóż do szyi kolegi
Wyciągnął kuchenny nóż, przystawi go do szyi kolegi i oznajmił: „Załatwię cię!”. O tym szokującym zdarzeniu w Szkole Podstawowej nr 7 (dawniej Gimnazjum nr 2) usłyszało całe Podkarpacie.

Do zdarzenia doszło ponad tydzień temu (14.03) około południa w obiekcie filii szkoły przy ulicy Skłodowskiej-Curie. – Patrol policji został wezwany przez jedną z nauczycielek, najprawdopodobniej wychowawczynię 16-latka, który groził 15-letniemu koledze z niższej klasy pozbawieniem życia, przykładając mu przy tym nóż do szyi – mówiła Super Nowościom Urszula Chmura, rzecznik prasowy policji w Mielcu. – Podłożem konfliktu było nieporozumienie dotyczące koleżanki z klasy. Policjanci zabezpieczyli nóż, który został przekazany do sądu jako dowód rzeczowy – dodała.
Przyczyną kłótni między uczniami były zaczepki 15-latka wobec dziewczyny. Miał jej dokuczać i się z niej wyśmiewać. W jej obronie stanął właśnie 16-latek. Na wieść o tym, że w szkole mają się zjawić policjanci, chłopak próbował uciekać. Funkcjonariusze przybyli jednak na czas. Teraz sprawa zajmie się Sąd Rodzinny, zdecyduje on również o konsekwencjach wobec agresywnego 16-latka.
Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.