Mielecka Stal na „liście hańby”
FKS Stal Mielec znalazł się na „liście hańby”, która opublikował dziś popularny portal Weszło. Chodzi o 14 klubów piłkarskich, które dały rekomendację biznesmenowi Józefowi Wojciechowskiego na prezesa PZPN. Będzie on rywalem ubiegającego się o reelekcję Zbigniewa Bońka, który zdaniem większości kibiców w Polsce dobrze kierował Związkiem.

– Przedstawiciele 14 klubów uznali, że Wojciechowski w sumie mógłby stanąć na czele polskiego futbolu – czytamy na portalu. – Jeśli zastanawiacie się, czy musicie się wstydzić za własnych działaczy, ruszamy z odpowiedzią. Oto lista hańby: Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Górnik Łęczna, Wisła Płock, Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Wisła Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Znicz Pruszków, Wisła Puławy, Drutex Bytovia, Stal Mielec, Sandecja Nowy Sącz i Zagłębie Sosnowiec. Jak widać, kluby które można uznać za poważne, Wojciechowskiego nie poparły. Natomiast dziwnym trafem uśmiechnęła się w jego stronę ligowa biedota.
Portal Mielec Lokalnie powstał w lutym 2016. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu mieleckiego, czyli gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.