Prezydent Wiśniewski: – Oczywiście, że zagram z WOŚP

Prezydent Wiśniewski będzie kwestował na rzecz WOŚP

Jacek Wiśniewski, prezydent miasta, weźmie aktywnie udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można się więc spodziewać, że w niedzielę spotkamy go kwestującego z puszką WOŚP na ulicach Mielca.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Mielcu lada dzień, bo w sobotę i w niedzielę (29-30.01).
W dniu finału kwestować będzie na terenie miasta oraz powiatu 140 wolontariuszy. Sobotnie imprezy odbywać się będą w Galerii Navigator, a niedzielne – w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

W trakcie koncertów usłyszeć będzie można małych i dużych wykonawców, a także posłuchać różnej muzyki w wykonaniu zespołów, orkiestr, kapeli oraz innych grup. W przerwach pomiędzy występami odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP.

Finał zakończy „Światełko do nieba” w wykonaniu Teatru Ognia Bohema. Event ten odbędzie się tradycyjnie o godzinie 20 na Placu Armii Krajowej.

Prezydent Wiśniewski: - Oczywiście zagram z WOŚP
Z Wielką Orkiestrą w Mielcu grają również: Kawałek Podłogi-Szkoła Tańca, instruktorzy fitness-Mini Maraton dance & fitness, Miejska Biblioteka Publiczna. Z kolei Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Bieg Policz się z Cukrzycą. Więcej informacji na stronie Sztabu WOŚP Mielec.

Wielką Orkiestrę tradycyjnie wspiera Urząd Miasta. W tym roku przekazuje na licytację vouchery na:

  • Trening pod okiem trenera personalnego oraz karnet do Extreme Fitness do końca 2022 roku.
  • Lot samolotem nad Mielcem.

Linki do aukcji:
W Wielką Orkiestrę osobiście zaangażuje się też prezydent Jacek Wiśniewski. Można się więc spodziewać, że w niedzielę (30.01) spotkamy go kwestującego z puszką z serduszkiem WOŚP.

– Oczywiście, jak co roku, też będę grał z WOŚP. W imieniu swoim oraz mieleckiego sztabu zapraszam wszystkich mielczan do zagrania razem z nami – oświadczył mielecki prezydent.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.