Wielka Orkiestra zagra także w gminie Przecław
Bareja wiecznie żywy. Sprzedali działkę razem z... drogą
Monika Skowrońska-Ziomek.

Po kilku latach przerwy, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w gminie Przecław. Wolontariuszy WOŚP będzie można spotkać na ulicach, przy kościołach i sklepach.

Sztab 30 Finału WOŚP gminy Przecław mieści się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzemieniu. Tam również w niedzielę (30.01) odbędą się orkiestrowe imprezy. Start o godzinie 14.
W programie turnieje: tenisa stołowego, bilarda i darta. Będą też gry planszowe i konkurs karaoke.

Aukcje odbywać się będą o godzinach 16, 17 i 18. O wystawionych na WOPŚ-owe licytacje gadżetach i usługach można przeczytać na Facebooku Sztabu WOŚP gminy Przecław. Niestety, pierwotnie planowany koncert został odwołany. Miało to związek z pandemicznymi obostrzeniami.

O godzinie 20 odbędzie się „światełko do nieba”.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji Finału, w szczególności lokalnym przedsiębiorcom którzy nas wspierają. Dziękujemy za otwarte  serca naszych mieszkańców. Tym razem zbieramy pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Siema – przekazuje Monika Skowrońska Ziomek, szefowa sztabu 30. Finału WOŚP w gminie Przecław.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.