Jasiek Szynal zagrał i zaśpiewał dziś w Mielcu dla Wielkiej Orkiestry [WIDEO]

Za nami pierwszy z dwóch dni Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś (11.01) imprezy odbywały się w Galerii Navigator. Było wiele atrakcji i niespodzianek. Jednym słowem, działo się. Największą gwiazdą dnia był finalista programu Mam Talent, Jasiek Szynal.

Wszystko zaczęło się w samo południe. Na scenie WOŚP wystąpiły: mieleckie grupy przedszkolne, zespół wokalny Kameleon, laureaci konkursów piosenki, tancerze ze Szkoły Tańca Boso, Big Mielec Band, duet Przemysław Prymek Frąckowiak i Łukasz Mrugała. Były też licytacje gadżetów WOŚP.
Prowadzącymi byli: Tomasz Łępa, dziennikarz Radia Leliwa, oraz znany w całej Polsce strażak z Anglii, który od pewnego czasu mieszka i działa (w branży gastronomicznej) w Mielcu – Kevin Aiston.

Fot. Galeria Navigator
Zaprezentowano też piosenki z musicalu „Siostrzyczki”. Na koniec z recitalem wystąpi Jasiek Szynal z Tuszymy. Mimo, że ma tylko 18 lat, to od dawna występuje na scenie: zarówno solo, jak i z zespołami, w tym z Mielecką Orkiestrą Dętą i w kapeli Jelly Beans, której jest wokalistą. Jednak największą sławę zyskał dzięki występom w ostatniej edycji programu Mam Talent, gdzie dotarł aż do finału.

A już teraz na scenie Finalista Programu Mam Talent, Jasiek Szynal❤ 🎶

Opublikowany przez Galeria Navigator Sobota, 11 stycznia 2020
Przeczytaj również

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – sprawdź, co się będzie działo w Mielcu
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.