Z siekierą na kobietę
Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Mielca, który będąc pod wpływem alkoholu uszkodził siekierą samochód i groził nią właścicielce pojazdu. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Potem pewnie czeka go więzienie.

W miejscu zatrzymania 38-latka, policjanci znaleźli przedmioty, które mogły posłużyć mu do popełnienia przestępstwa. Zebrane dowody pozwoliły przedstawić mu zarzuty uszkodzenia dwóch pojazdów oraz kierowania gróźb w stosunku do zamieszkującej w pobliżu kobiety.
Straty powstałe w wyniku jego agresji sięgają kilku tysięcy złotych. Mężczyzna dobrze jest znany mieleckiej policji z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze.

Fot. KPP Mielec
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.