Ktoś strzelał do przechodniów na Alei Niepodległości

Zdjęcie ilustracyjne.

Na Alei Niepodległości w Mielcu ktoś strzela z wiatrówki do przechodniów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 50-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15. Wtedy to dyżurny policji przyjął zgłoszenie o tym, że ktoś strzela z wiatrówki na Alei Niepodległości.

Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zabezpieczyli ślady oraz śruty pochodzące z broni, którą posługiwał się sprawca. W interwencji brało udział kilka patroli. Ich działania polegały na ustaleniu, jak największej liczby świadków i przede wszystkim kierunku z jakiego mogły paść strzały.
W tym samym czasie mundurowi dowiedzieli się, że do szpitala zgłosił się 50-letni mężczyzna, który w wyniku postrzelenia doznał powierzchownych ran w okolicy brzucha. Obecnie trwają ustalenia sprawcy. Jeśli to się uda, usłyszy on zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.