Nie chcą takiego dyrektora [FILM]

Wybór komisji nowego dyrektora Szpitala Powiatowego w Mielcu wywołuje kontrowersje. Przypomnijmy, że decyzją sześcioosobowej komisji konkursowej szefem miejscowej lecznicy został finansista i bankowiec, Leszek Kwaśniewski. Więcej o tym TUTAJ.

Wybór ten oprotestowały szpitalne związki zawodowe, które chciały, aby konkurs wygrała dotychczas pełniąca obowiązki dyrektora, Ewa Korpanty. W ich liście do starosty Zbigniewa Tymuły czytamy m.in.: „Ubolewamy, że pani Ewa Korpanty, dobry menager i kompetentna osoba została wykorzystana wyłącznie do posprzątania i utorowania drogi innym (…). Dziwi fakt, że ludzie wywodzący się z partii, która głosi hasła o moralności i praworządności, czynami piszą zupełnie inny scenariusz zaprzeczając w ten sposób własnym ideologiom”O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.