Chcieli pobić policjantów
We wtorek (13.12) mielecka policja poinformowała o zatrzymaniu trzech mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych naruszenia ich nietykalności cielesnej w celu zmuszenia do odstąpienia od czynności służbowych.

Wszystko zaczęło się od bójki pod jednym z lokali w centrum miasta. Kiedy wezwani na miejsce policjanci próbowali rozdzielić okładających się mężczyzn, wówczas cała agresja została skierowana w ich stronę. Nietrzeźwi napastnicy nie wykonywali poleceń interweniujących funkcjonariuszy. Ci obezwładnili agresorów i doprowadzili ich do budynku komendy policji, gdzie ustalili ich tożsamość. Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami gminy Czermin, mają 20, 30 i 35 lat. Wszyscy „przenocowali” w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Podejrzani przyznali się do winy, tłumacząc swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Podczas przesłuchania wyjaśnione zostały także okoliczności bójki, do której doszło między nimi. Przyznali, że niewiedzą dlaczego się pobili, niepamięć tłumaczyli zbyt dużą ilością wypitego tego wieczoru alkoholu.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.