Urzędnicy chcą podwyżek

Do władz miasta i radnych wpłynęło pismo, podpisane przez ok. 50 osób, w którym pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu domagają się podwyżek swoich płac. Uważają, że ich praca powinna zostać doceniona Co na to władze miasta?

– Przekazaliśmy pracownikom MOPS informację, że obecnie trwają prace nad budżetem miasta na 2017 r. i że w miarę możliwości będziemy starali się uregulować należności względem ich, o ile to będzie możliwe – informuje wiceprezydent Jan Myśliwiec. – Tak więc ta sprawa nie jest odłożona do lamusa. Cały czas analizujemy sytuację z dyrekcją MOPS. Bo wcale nie jest powiedziane, że każdy pracownik musi otrzymać podwyżkę, tylko w zależności od zaangażowania w pracy, sumienności i czynności, które wykonuje.

Dodajmy, ze we wcześniejszych pismach pracownicy mieleckiego MOPS domagali się poprawy swoich warunków pracy, które, jak mówią, są fatalne. Apelowali o remont siedziby Ośrodka lub przeniesienie tej placówki do innego budynku
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.