„Nie było miejsca” – Marek Paprocki śpiewa kolędę i składa życzenia [FILM]
Nie od dziś wiadomo, że Marek Paprocki, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 i radny powiatowy, to nie tylko człowiek wielu stanowisk, ale i wielu talentów. Jednym z nich jest muzyka. Rok temu głośno zrobiło się o nim po tym, jak zaśpiewał przebój zespołu Wawele „Biały Latawiec”. Więcej o tym TUTAJ.

Teraz Paprocki przy własnym akompaniamencie na gitarze zaśpiewał kolędę „Nie było miejsca dla Ciebie”. Na koniec powiedział: „Zdrowych radosnych świąt w gronie rodzinnym i dobrego Nowego Roku. Wszystkiego najlepszego! Powtórzę słowa z wczorajszego programu Andrzeja Ciacha (mieleckiego poety – od red.) – ludzie, lubmy się!” Nagranie dyrektor „Jedynki” umieścił na swoim Facebooku.
Zdrowych radosnych świąt i dobrego Nowego Roku życzy Marek Paprocki z rodziną

Opublikowany przez MAREK Paprocki na 17 grudnia 2017

 
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.